czwartek, 8 grudnia 2016

talia Tarot of Abstract Shift - co dalej #1

Stworzyłem moją wersję klasycznej talii RWS dla własnych potrzeb. Używam ich w tym blogu, a także na tarotowych forach np. DobryTarot. Kiedy robię rozkład dla kogoś, to uważam, że ta osoba powinna zobaczyć obrazki kart. Przecież Tarot to alfabet obrazkowy, czyż nie?
[ do you prefer english version?]
Istnieje także inna metoda ich użycia, o której chciałbym tutaj trochę opowiedzieć - to Tarotowe Zaklęcia. Większość ludzi, w miarę wzrostu popularności kart, chyba zauważyło już w ten, czy inny sposób, że talia tarota jest wspaniałym narzędziem w procesie dywinacji. Dzięki kartom i przedstawionym na nich obrazom alegorii, archetypów, doświadczony tarocista może dostrzec istniejące w Twoim życiu wzorce. Opierając się na nich można z dużym prawdopodobieństwem przewidzieć, co się stanie dalej, czyli Twoją przyszłość. Sytuacja może być porównana do tej, kiedy idziesz w kierunku ściany, gdzie znajduje się włącznik. Skoro masz już wyciągniętą w jego stronę rękę, to nie trudno dostrzec, że najprawdopodobniej użyjesz włącznika. Uświadomienie sobie sytuacji pozwala lepsze kontrolowanie swoich intencji.

To samo narzędzie, ta sama talia kart Tarota może być użyta w pewien sposób odwróconym procesie. Niektórzy nazywają to magią, ale ja dostrzegam w tym zupełnie logiczne wytłumaczenie tego, jak to działa. Kiedy świadomie wybierzesz i rozłożysz kilka kart tarota oraz nasycisz ten rozkład energią swoich intencji osiągnięcia celów, jakie przedstawiają, to stają się pożywieniem dla Twoich myśli. Nasze procesy myślowe mają brzydki zwyczaj manifestowania się w naszym życiu, bez względu na to, jakie są. Kiedy wypowiadasz te myśli, na tyle głośno, by samemu je usłyszeć, to intencje stają się zadaniami do wykonania. Medytacja na ten temat to także bardzo użyteczna forma zwiększania szans na manifestację i siły swoich życzeń. Dla dalszego naładowania ich pozytywnymi energiami dobrze umieć sobie wyobrazić moment osiągnięcia celu i wyrazić głośno swoje zadowolenie, radość. W dowolny sposób - spontaniczny okrzyk, śpiew, taniec radości.

W celu spełnienia marzeń można użyć dowolnego zdjęcia. Większość z nas zna metodę kreowania swojej Mapy Marzeń, czy innych metod wizualizacji, afirmacji. Karty Tarota są zestawem uniwersalnych obrazów do stworzenia takich wizualizacji, czy zaklęć. Każda talia zwiera 78 różnych alegorii, akcji, czynności, czy sytuacji jakich możesz użyć. Przygotowałem kilka takich zaklęć na najbardziej popularne ludzkie życzenia. Najczęściej kierowane do tarota pytania dotyczą Miłości oraz Pracy/Kariery. Zamiast czekać, aż przeznaczenie odkryje swoje karty, możesz przecież okazać aktywność w kształtowaniu swojego losu, wybiec losowi naprzeciw. Powiedz tylko jakie masz życzenia! Czy potrzebujesz więcej miłości i elementów romantycznej relacji w swoim życiu?

Zaklęcie na Miłość, Romans i Relację - zestaw 3 kart - XVII Gwiazda, Rycerz Kielichów (to dla kobiety, ale może być zamieniony na kartę II Arcykapłanki w wersji zaklęcia dla mężczyzny) oraz VI Kochankowie. To zaklęcie wzywa wyższe siły (reprezentowane przez kartę Gwiazdy), aby przyniosły Ci idealnego partnera. On, czy ona, może wnieść oczekiwaną miłość do Twojego życia, zaangażować Cię w miłosny związek. Na zdjęciu powyżej możesz zobaczyć wszystkie 3 karty wydrukowane na płóciennej kanwie. Są przyklejone do drewnianego bloku. Możesz go postawić tam, gdzie chcesz, na swoim biurku, w kuchni, na półce, kominku, czy nocnym stoliku. Zestaw obrazów stymuluje podświadomość i przypomina o Twojej intencji osiągnięcia celu. Mój sklep z ofertą tego i innych tarotowych obrazków jest tutaj => ExpressiveFace Art

Post z medytacją, która może zwiększyć moc zaklęcia będzie tu wkrótce.


Poprzedni post - wstęp do Tarot of Abstract Shift  => pierwsze karty Tarot of Abstract ShiftBrak komentarzy:

Prześlij komentarz