Jaki rozkład?

Skuteczne Rozkłady których często używam.

Jeśli chcesz abym zinterpretował jakiś konkretny rozkład dla Ciebie, opowiedział przy jego pomocy jak wygląda Twoja sytuacja z punktu widzenia Tarota, omówił aktualne wpływy, to napisz do mnie.

Na przestrzeni lat zauważyłem, że wielu klientów i tarocistów uważa, że większe rozkłady są lepsze - ale ja myślę, że często większe układy mogą dostarczyć taki natłok informacji, że są one trudne do pełnej analizy, prześledzenia i oceny. Mniejsze odczyty mogą często przedstawić, zaprezentować te same informacje w sposób bardziej zwięzły, bezpośredni i jak się to mówi "krótko i na temat". Zawsze możesz zacząć od małego rozkładu, skupić się nad konkretnym problemem, a w razie wątpliwości można zbadać dodatkowe obszary o ile one wzbudzą zainteresowanie.
Będą tu tylko te rozkłady, które wydają się oferować najlepszy wgląd w sprawy i pozwalają na najlepsze skupienie na problemach. Zostały zaadoptowane po drodze w praktyce wróżenia. Większość z nich  służy dobrze do prawie każdej sytuacji, każdy na swój różny sposób.
Możesz wybrać jedną z poniższych kategorii, aby zobaczyć opis rozdania i ofertę w jego zakresie. Możesz również wysłać czytanie Tarota komuś jako bon, czy certyfikat prezentu na specjalną okazję. Ceny można sprawdzić na stronie informacji "O usługach i cenach". Każde regularne i niestandardowe czytanie kart jest wyceniane mniej więcej na podstawie liczby kart. Jeśli chcieliby Państwo zobaczyć przykład odczytu, to proszę kliknąć na link na końcu opisu każdego rozkładu.
1. [ Szybki Wgląd ] - Tak! Naprawdę można odpowiedzieć na większość pytań z jedną kartą! Możecie być zaskoczeni, jak pełny i wnikliwy może być odczyt jedną kartą - spróbuj dzisiaj. Jedno tylko pytanie na raz, proszę. (1 karta) Przykład
2. [ Rozwiązywanie Problemów ] - Masz jakiś problem i po prostu nie możesz wykombinować, jak sobie poradzić? To jest sposób stawiania kart, który powinien pomóc wskazać drogę. Analizuje sposób w jaki myślisz o sytuacji, sposób w jaki komunikujesz się z innymi, i co możesz specyficznie zrobić, aby nastąpił postęp. (3 karty) Przykład
[ Wróć na górę ]
3. [ Ścieżka Cała Naprzód ] - Czujesz się zablokowana(y)? To czytanie kart pokazuje, jak uzyskać to czego chcesz, aby się udało. Na podstawie opisu Twojej sytuacji, wybieramy jedną kartę do reprezentowania okoliczności w jakich obecnie jesteś i jedną kartę do pokazania gdzie chcesz być, a następnie będą wylosowane trzy karty pomiędzy, aby krok po kroku pokazać drogę do celu. Odwrócone karty pokazują najtrudniejsze części ścieżki i gdzie trzeba skupić swoją energię. (3 karty) Przykład
4. [ Cztery Żywioły ] - Wywołanie wszystkich czterech elementów, to czytanie i analiza dla każdej sytuacji w odniesieniu do głównych dziedzin życia, wraz z centralną kartą w celu wskazania najbardziej znaczącego wpływu. Bardzo wyważone czytanie wszystkich aspektów mających wpływ na sytuację - jeden z najbardziej użytecznych rozkładów w mojej praktyce. (5 kart) Przykład
[ Wróć na górę ]
Rozkład [ Szybki Wgląd ] na 1 kartę

Rozkład [ Rozwiązywanie Problemów ] na 3 karty

[ Wróć na górę ]

Trzy karty w tym rozdaniu rozumiemy w schemacie Myśl-Słowo-Uczynek. Tak jak można zgrzeszyć myślą, słowem albo uczynkiem - podobnie da się dokonać analizy jak naprawić rezultaty problematycznej sytuacji. To rozkład, który zapewnia wszechstronne podejście do stosowania np. na różnych poziomach w swojej relacji w celu poprawy sytuacji. Oto przykład w odpowiedzi na pytanie:
"...by wiedzieć jak dalej potoczy się ta relacja? Co ja jestem w stanie wywalczyć: dla Pana w kwestii podjęcia próby ugłaskania jego choroby i dla Nas, w kwestii związku?"
Wasz ewentualny związek to sinusoida, a dla swojej trwałości potrzebuje wzajemnego zrozumienia, ciągłego dialogu, wzajemnego zaakceptowania waszej indywidualności i odrębności. Zaczął się burzą z piorunami, z ekscytacją, istnieje w nim potrzebna chemia i dalej przebiegać będzie burzliwie, z ciągłymi zmianami, nowymi doświadczeniami. Warunkiem jego przetrwania jest umiejętność dbałości o własne potrzeby, ale bez zbytniego egoizmu. Czy jest w nim prócz namiętności szczere uczucie i bliskość? Chodzi o to by był to nie tylko związek ciał ale i dusz? W waszym układzie ty decydujesz o sprawach materialnych, masz żyłkę do interesów i potrzebne do nich zdolność. Partner nie ma w tej dziedzinie takiej mądrości i skuteczności jak ty, a pewnie też czasem oburza się zarzucając ci zbytni materializm. Tobie z kolei nie łatwo zrozumieć świat emocji czy wewnętrznej etyki partnera, jego ciągłych obaw, lizania nowych albo otwierających się starych ran. Stworzenie ciepłego domu i stabilnej rodziny możliwe jest tylko, gdy obydwoje gotowi będziecie na kompromisy. Potrzebujecie określenia granic swojej wolności i nauczenia się bycia dla siebie oparciem.


Problem w tym czy obydwoje potraficie sobie zaufać i otworzyć się. Zadałem kartom pytanie jak ten problem rozwiązać. Karta określająca ku czemu skierować myśli to Paź Buław. Spróbujmy uczesać te myśli. Sytuacja jest klasyczna. Wszyscy tak robimy - czyli wybieramy z tłumu kogoś i zaczynamy darzyć tą osobę specjalnymi uczuciami. W naszej wyobraźni czynimy go Ideałem, tym jedynym, wybranym, swoją połówką. Wkrótce okazuje się, że znacznie odstaje on od naszych oczekiwań. Nie zawsze zachowuje się jak powinien Ideał. Wtedy postanawiamy zmienić go. Zapominamy, że to ktoś kto ma własną wolę. Twój chłopak to jeszcze dzieciak, który wcale nie chce być dojrzałym i odpowiedzialnym. Chce się bawić i każda systuacja gdzie trzeba pomyśleć poważniej, poczynić plany wywołuje w nim panikę.Kiedy beztroska zabawa zaczyna wymagać poważnego potraktowania, czyli odpowiedzialności, planowanie, ustalenia celów to przemienia się w grę. To wymaga przemiany z chłopca w mężczyznę, gdzie ryzyko zostania ojcem zawsze brane jest pod uwagę. Przemiana taka przebiega dużo lżej, kiedy sam zainterosowany jej chce. Przemyśl czy czujesz się na siłach, aby przeprowadzić tą przemianę wbrew woli pacjenta, trochę na siłę. Jest ryzyko, że ucieknie. Cała Twoja praca może posłużyć w przyszłości komuś innemu. On na razie boi się bliskości.

Co zrobić, a najpierw o czym rozmawiać, sugerują następne karty. 9 Monet - Słowa - karta reprezentuje właśnie stan dojrzałości, gotowości. Czeka Cię wiele rozmów, bo sprawa skomplikowana i nie da się całewj szkoły życia zmieścic w godzinie lekcyjnej, Chyba lepiej ją razem przeżyć, bo najlepsza teoria i czyjeś doświadczenie nigdy nie zastąpi lekcji jakie daje życie. Niektórym udaje się do kończa życia pozostać dzieckiem, szczęśliwcem, który bawi się tylko. Może szkoda tego psuć. Śwwiadomość, że życie składa się z czegoś jeszcze bezpowrotnie zniszczy tą szczęśliwość. Ta wiedza o życiu, mądrość którą niesie nabywanie doswiadczenia rośnie w miarę jak odkrywamy wszystko co dobre i złe w życiu, dni i noce, lato i zimę. Uczymy się by wszystko sprawiało nam przyjemność, aż przestaniemy bać cię śmierci. Kiedyś zapuka ona do nas. Czyz nie chodzi o to, żeby być gotowym? Gotowym bo przeżyło się całe życie tak głęboko jak tylko możliwe, totalnie, w całej jego pełni. Na lepsze życie, wysoką kulturę bycia trzeba zapracować, a składa się na to oprócz materialnego dostatku także bezpieczeństwo i status. Dzięki własnej dyscyplinie, samokontroli i wysiłkom można cieszyć się z owoców swojej pracy, nie pozwalać niczemu się zmarnować. Od momentu kiedy zapragniemy coś osiągnąć w życiu zaczyna się proces dojrzewania. To moment kiedy beztroska zamienia się w świadomą grę, bo mamy już plan akcji. Kulturalne życie na jakimś poziomie możliwe jest kiedy ujarzmimi swoje pierwotne instyknty. Musimy panować nad swoimi odruchami. W każdym z nas istnieją cienie. One też mogą dobrze służyć o ile są ukierunkowane. Najczęściej nasze obawy, strachy, zmory ukryte są w podświadomości i wydobycie ich na światło dzienne polega na zrozumieniu ich czyli nazwaniu. Straszną zmorą jest poczucie winy, bo to ono często sprawia, że czujemy iż nie zasługujemy na miłość, bycie z ukochaną i wszystko co najlepsze w życiu. Słowa są potrzebne, także słowa wybaczenia innym i przede wszystkim sobie.

Potrzebna akcja, czyli nasze uczynki - reprezentuje to karta 9 Kielichów. To bardzo ludzka tendencja być leniwym, siedzieć tam gdzie dobrze, ciepło i wygodnie. To nasz umysł jest sprawcą. Chce uniknąć wysiłku, pozostać tam gdzie wszystko jest po staremu znajome. Wszyscy potrzebujemy motywacji. Lenistwo to poważna bariera. Wiele związków, gdzie partnerzy wcale się już nie kochają, trwa ponieważ łatwiej trwać w czymś co jest znajome. Zaczynanie wszystkiego od początku z kimś nowym wydaje się wielkim kłopotem i wysiłkiem. Wielu żyja jak żyje, chociaż cierpią, ale są w znajomym sobie srodowisku i nauczyli się jak przeżyć. Mogą to robić w półsnie. Przesłaniem tej karty jest potrzeba określenia i zamanifestowania swoich potrzeb i pragnień. Jeśli nie potrafimy zrobić tego jasno i precyzyjnie nie dajemy marzeniom szansy aby spełniły się dokładnie tak, jak tego chcemy. Satysfakcja, to co uważamy za powodzenie i szczęście, to co daje nam zadowolenie i zmysłowe przyjemności nie pojawią się same. Karta zachęca do poszukiwania wszelkich przyjemności i cieszenia się swoim ciałem w każdy możliwy sposób. Na planie fizycznym to zaspokojenie wszystkich zmysłów. Na osobistym planie to sugestia,by cieszyć się z tego co mamy. Przyjemnie jest usiąść i uzmysłowić, że wszystko w twoim świecie jest w najlepszym porządku. Warto zwrócić tu uwagę aby nasze przyjemności nie odbywały się cudzym kosztem. Nie można gonić za nimi bez oglądania się na konsekwencje, bo to nie przyniesie satysfakcji na dłuższą metę. Podsumowując to wszystko to sugestię kart rozumieć trzeba, że aby skutecznie motywować chłopaka do wysiłków, zmian i pracy nad sobą powinnaś pokazać mu ziemię obiecaną, trzymać marchewkę tam gdzie może ją widzieć i upewnić się, że wie jaka jest słodka. Powinien wiedzieć czego pożąda, a ty nie możesz ani na chwilę zapomnieć, że równie ważne jest aby każdy krok sprawiał też przyjemność Tobie.

Wielokrotne dziewiątki wskazują na sytuacje, albo zdarzenia które mają się zrealizować, albo właśnie się zakończyły i następny poziom, czy wymiar już czeka. To akceptacja.
Rozkład [ Ścieżka Cała Naprzód ] na 3 karty

W tym rozdaniu znajdziemy pierwszą kartę, aby reprezentowała Twoją sytuację tu i teraz, a na koniec kartę pokazującą gdzie chcesz się znaleźć. Wybiorę z talii te kartym aby odpowiednio symbolizowały te sytuacje. Trzy karty pomiędzy pokażą nam co potrzeba zrobić w celu osiągnięcia wyniku. Cienie tych kart wskażą rejony w których są wyzwania, albo przeszkody, które należy obejść.

Rozkład [ Cztery Żywioły ] na 5 kart

Karta 1 - Ogień - jak możesz pomóc przez akcję albo siłę woli
Karta 2 - Woda - jak możesz pomóc emocjonalnie
Karta 3 - Powietrze - jak możesz pomóc przez myślenie i planowanie
Karta 4 - Ziemia - jak możesz pomóc fizycznie czy materialnie
Karta 5 - Duch - to klucz jak poprawić sytuację, to synteza rozkładu


[ Wróć na górę ]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz