Warto mieć i poczytać

Polecam tutaj, a także w kilku innych miejscach na blogu ofertę sklepu CzaryMary i wydawnictw. Będę wdzięczny bardzo, kiedy ktoś z Was, mając ochotę na ich produkty, zakupi je przez mój link. Wspomoże to rozwój i rozbudowę moich stron. Zapraszam serdecznie.

Pierwsza pomoc dla New Age'owców ebook tylko 19zł
Jeśli przeżywasz początkowe zafascynowanie ezoteryką to polecam bardzo ciekawą lekturę. Nabyć można ją tutaj, a zawiera podstawową wiedzę, bardzo potrzebną na ścieżce ezoterycznej oraz zasady ezoterycznego BHP. Nauczy cię, jak się rozwijać, by nie popaść w szaleństwo New Age. Jest tu też wiele ważnej treści dla tych co poważnie zajmują się ezoteryką, duchowością i okultyzmem. Miłej lektury. Może nie ma tu wiele gotowych odpowiedzi, ale za to wiele do myślenia.


Runy dla początkujących ebook tylko 7zł
Proste, zwięzłe i konkretne wprowadzenie do run współczesnych, czyli zastosowania Starszego Futharku do wróżenia i rozwoju osobistego. Objaśnienie 24 symboli runicznych oraz rozkładów do wróżenia, omówienie BHP w pracy z runami.

Moje wrażenia po przeczytaniu:
Jest to jedna z niewielu publikacji, która spodobała mi się od pierwszego wejrzenia. Prawdziwość pierwszego słowa podtytułu "Praktyczne wprowadzenie..." potwierdził pobieżny przegląd treści. Rys historyczny run jest krótki i ograniczony do tego co konieczne, aby zacząć skutecznie pracować z runami, aby je łatwiej zrozumieć. Następnie zapoznajemy się ze znaczeniami poszczególnych run, ich przyporządkowaniami. Przy każdej jest przykładowy opis możliwej interpretacji, co daje podstawę przyszłej własnej interpretacji intuicyjnej. Dalej jest kolej na podstawy praktyki konieczne do bezpiecznej pracy, gdzie autor podkreśla to co ważne dla BHP. Sięgałem już po kilka książek na temat run i po pobieżnym przeglądzie odkładałem je z powrotem na półkę, mimo tego, że temat run nęcił mnie od dawna. Książka "Runy dla początkujących" pozwoliła mi w krótkim czasie zrozumieć i uświadomić wiele na temat jak wróżyć z run, a także - co szczególnie lubię i cenię - poruszyła temat pracy nad rozwojem wewnętrznym. Polecam ją wszystkim, których kusi magia run. Po lekturze wiele niejasności rozwiało się, a została praktyczna umiejętność stosowania run. Z pewnością jest to droga, aby sprawdzić czy runy są dla Ciebie bez zbytniego inwestowania.Transerfing rzeczywistości to kultowa seria książek Vadima Zelanda, która znalazła się w pierwszej dziesiątce listy bestsellerów w Rosji, opublikowanej w 2007 r. To doskonały przewodnik po zawiłościach życia. Każda kolejna część to „stopień” wtajemniczający czytelników w zaskakujące spojrzenie na świat. Pierwsze trzy części noszą intrygujące tytuły: Stopień I –„Przestrzeń wariantów”, Stopień II – „Szelest porannych gwiazd”, Stopień III – „Naprzód w przeszłość”.

„Transerfing rzeczywistości” ukazał się już (oprócz wydania rosyjskiego) w wielu językach, m.in. w niemieckim, bułgarskim, słowackim, czeskim, litewskim i japońskim. Trwają prace nad wydaniem chińskim, chorwackim, słoweńskim. Wydanie angielskie ukaże się równocześnie z wydaniem polskim.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz