O mnie, usługach i cenach

Potrzebujesz rady, pomocy, wsparcia? Jesteś na właściwej stronie. Pomogę połączyć ducha i strategię przy pomocy talii Tarota zawierającej 78 symbolicznych kart obrazujących wewnętrzne i zewnętrzne doświadczenia na drodze rozwoju człowieka. Analizuję:
 • przeszłość, przyczyny problemu 
 • teraźniejszość, obiektywnie określam sytuację 
 • przyszłość, wskazuję możliwe rozwiązania problemu 
Zapraszam serdecznie. Jeśli chcesz abym rozłożył karty dla Ciebie, opowiedział jak wygląda Twoja sytuacja pokazana przez Tarota, omówił aktualne wpływy, to napisz do mnie.

Doświadczyć tu możesz nowoczesnego, progresywnego Tarota. Dzisiejszy Tarot to nie jest już średniowieczna czy cygańska przepowiednia przyszłości. Forma ta ciągle istnieje i dzis też można spotkać wróżki-przepowiadaczki fortuny, miejsca z neonem "Psychic Reader", ale dla mnie Tarot to głównie duchowe i psychologiczne narzędzie, które daje wgląd w mapę pozwalającą odnaleźć i tworzyć przyszłość jakiej pragniesz. Zamiast biernego, deterministycznego procesu ze starego świata znanego nam z opowieści i historii, tarot pomaga dziś odnaleźć własną moc, jest proaktywnym kompasem do nawigacji w Twoim życiu w tym zmieniającym się, coraz bardziej skomplikowanym świecie. Więcej na ten temat tutaj.


Oferuję interaktywne konsultacje z kartami. Pomagam skupić się nad wglądem w podświadomość, nad osobistym rozwojem duchowym, oraz procesem dokonywania skutecznych wyborów. Sesje dostępne są przez email. Kontakt albo pytania przez adres poczty elektronicznej podany w moim profilu.

Opłaty za konsultacje z kartami Tarota:
Jedno pytanie główne, dozwolone także pomocnicze związane ze sprawą - 50zł albo $20
2 do 3 pytań - 100zł albo $40
Seria konsultacji, czy czterech, czy dziesięciu, może pomóc Ci wejść głębiej, odkryć i spenetrować przestrzeń poza zasadniczym pytaniem, aby zyskać większe zrozumienie. Twoje wielokrotne sesje mogą odbyć się raz na tydzień, albo raz na miesiąc, albo w dowolnym czasie w ciągu roku od wykupienia. Możesz nawet podarować jedną ze swoich konsultacji przyjacielowi - cóż to za upominek!

W osobistej rozmowie, wywodzącej się z metody okrągłego stołu, Twoja historia zostanie wysłuchana ze zrozumieniem i współ-czuciem, a na koniec podsumowana przez streszczenie i strategiczne pytania, które pozwolą zachować to, co pracuje dla Ciebie, a zmienić to, co nie pracuje.
Opłaty za osobiste konsultacje przez komunikator:
Jedna godzina, pojedyncza sesja - 100zł albo $40
Seria czterech sesji - 350zł albo $140

Wróżbę należy opłacić z góry i natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty przystępuję do rozkładu kart Tarota. Pomocna jest data urodzenia, a w przypadku spraw dotyczących relacji także data urodzenia partnera. Odpowiedź otrzymasz w ciągu kilku dni, a jeżeli coś będzie niejasne przez email wyjaśniamy wszystkie Twoje wątpliwości. Możliwa płatność przelewem wprost na konto, które podaję po otrzymaniu emaila z danymi, albo przez email z PayPal:
[ Opłata PayPal przez email ]

Powtarzają się pytania o email, więc spieszę wyjaśnić. Z powodu ochrony przed spamowaniem adres jest trochę ukryty:
Sposób #1 - Jest kilka "odsyłaczy" na blogu do serwisu Google+, czyli mojego profilu. Z tego profilu można wysłać email.
Możliwość #2 - Pod każdym postem jest ikonka koperty i pozwala ona wysłać komentarz, a więc wiadomość bezpośrednio na email. Przy okazji dodam, że komentarze to też dobry sposób. Nie publikuję ich automatycznie, bez wcześniejszego przeczytania, więc nawet jeśli zostawiacie tam email to nie będzie on opublikowany.
Wyjście #3 - W sprawach dotyczących Reiki mam osobny email pokazany na obrazku mojej karty wizytowej.

Sprawdź co myślą inni - referencje.

9 komentarzy:

 1. witam, potrzebuje sie z panem skontaktowac w sprawie wrozby.. nie udalo mi sie odczytac panskiego emaila... prosze o kontakt!!!!!
  malgosia

  OdpowiedzUsuń
 2. Opcja pt. "skontaktuj się ze mną" dostępna jest mojego profilu. Można tam wejść przez link w sekcji "O mnie", albo kopiując adres => http://www.blogger.com/profile/01836008647715137400 <= do swojej przeglądarki.
  Nie podaję emaila wprost, aby unikać możliwego spamu i reklam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam serdecznie mam nadzieje ze doszla wiadomosc na email ,czekam z niecierpliwoscia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na moim profilu Google+ tuż za Imieniem i Nazwiskiem są małe ikonki. Jedna z nich to koperta - służy do wysyłania wiadomości emailem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możliwe, że ikonka koperty jest aktywna tylko dla posiadaczy konta w Google, nie można więc pisać anonimowo.

   Usuń
  2. Obawiam się, że mimo wszystko nie ma takiej możliwości. Właśnie siedzę na Twoim profilu Google+ i oglądam go z poziomu własnego profilu tamże. Nigdzie nie ma żadnej kopertki. Jest możliwe tylko połączenie za pomocą Hangouts.
   Pozdrawiam
   Agnieszka

   Usuń
 5. Witam Pana, bardzo chciałam się z Panem skontaktować, niestety, nie mogę sobie poradzić z dotarciem do Pana adresu e-mail, próbowałam na stronie bloog gogle+, ale kopertka jest nieaktywna. Mam jutro 40. urodziny i arcytwardy orzech do zgryzienia w życiu prywatnym; dwie drogi, każda zdaje się być dobra...tyle, że nie wiem co wybrać. KOGO wybrać. Nie daje mi to spokoju, żyję w ogromnym stresie, czuję potworne napięcie, daję nadzieję obu mężczyznom, jednemu po wieloletnim związku, drugi to nowa, ale dość już zazyła znajomość. Obaj zaangażowani. Bardzo. Nie wiem co robić, co dalej. Pomyślałąm, że wróżba w dniu urodzin może będzie wyraźniejsza, jakieś światło w tunelu...??? Bardzo będę wdzięczna za jakikolwiek kontakt. Pozdrawiam, Izabella

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam, ja zostawiłam wiadomość na dobrytarot jako kasiorka, proszę o odpowiedź na podany tam email. Pozdrawiam kasiorka

  OdpowiedzUsuń
 7. Witaj Zib! Niedawno pisałem do Pana na dobrytarot (MVP) z zapytaniem o wróżbę w najbliższym czasie. Preferowałbym kontakt przez skype'a, pozdrawiam serdecznie! Jacek.

  OdpowiedzUsuń