niedziela, 16 września 2012

sesja Reiki na odległość

Czy doświadczyliście kiedykolwiek przepływu energii na odległość? Nadarza się okazja, aby sprawdzić czy i jak to działa. Osoby zajmujące się reiki uważają to za normalne i fizycznie odczuwalne zjawisko, ale są one wyczulone i dostrojone do tej subtelnej energii. Ciekawy jestem wrażeń z punktu widzenia odbiorcy. Czy ktoś z was miał takie doświadczenie?
 
Reiki to jedna z najstarszych form leczenia, określana także mianem przykładania rąk, chociaż fizyczny kontakt ręki praktykującego reiki z ciałem osoby, dla której energia jest przekazywana, nie jest niezbędny. Ta alternatywna dla tradycyjnej medycyny forma uzdrawiania nie niesie ze sobą żadnego ryzyka. To nieinwazyjna, relaksująca metoda określana przez wiele osób jako wpływająca kojąco na ciało i ducha. Jest to naturalny sposób, aby zachęcić swoje ciało, aby leczyć się z wykorzystaniem energii życia i mocy własnych intencji, oraz potężna forma leczenia, która może pomagać w wielu przypadkach uniknąć operacji i unikać bóli przewlekłych.

Jestem pasjonatem reiki i chętnie pomagam tym, co autentycznie chcą poczuć się lepiej i prowadzić dalej życie zgodnie ze swoimi marzeniami. Mam do zaoferowania dla każdej takiej osoby 30 minutową darmową sesję reiki na odległość. To takie energetyczne wspomaganie na próbę, aby pomóc Ci poczuć się pewnie w wyborze, zdecydowaniu się na sesje Reiki i aby doświadczyć energii i mojego szczególnego stylu uzdrawiania. Zrobię to w zasadzie niemalże za darmo, gdyż każdą chętną osobę poproszę w zamian o wypełnienie formularza z danymi osobowymi, oraz o krótki opis odczuć, reakcji podczas i po sesji przekazania energii. Potrzebuję tego w ramach badań prowadzonych przez Canadian Reiki Association.

  
Zgodnie z wynikami takich badań statystycznych prowadzonych podczas sesji w instytucjach opieki medycznej, szpitalach, domach opieki, jak i prywatnych sesji przez amerykańskie i kanadyjskie stowarzyszenia praktyków reiki pozytywny wpływ tego alternatywnego sposobu wspomagania leczenia tradycyjnego można zaobserwować jako poprawę samopoczucia i zmniejszenie bólu już w pierwszych 36 godzinach po pełnej godzinnej sesji reiki.

Czego się spodziewać podczas sesji przekazania uzdrawiającej energii:
- pierwsze kilka minut z sesji zostaną poświęcone omówieniu problemów i dolegliwości nad którymi chcesz popracować,

- następnie zacznę przekazywać energię uzdrawiającą od Twojej głowy aż do stóp. To zazwyczaj, choć nie zawsze i nie u każdego, powoduje poczucie mrowienia lub ciepła na lub pod skórą. Bywa, chociaż nieczęsto, że działanie energii postrzegane jest jako poczucie lekkiego chłodu.  
- będziemy poruszać się przykładając ręce na obszarach wymagających tego i przechodzić z jednego do drugiego, tam i z powrotem, kilka razy w czasie całej sesji
- powiem ci, co odczuwam podczas skanowania i poinformuję o wszelkich innych napotkanych problemach, których możesz być mniej lub bardziej świadomy(a),
- niektórzy wolą rozmawiać o tym w trakcie sesji, inni wolą skupić się na przesyłaniu energii i cieszyć się spokojem. Obie drogi są w porządku. To wszystko zależy od poczucia osobistego komfortu. 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania proszę o e-mail do mnie na adres poniżej: 

Możesz też napisać przez kontakt z mojego profilu google+, albo zostawić swoje dane kontaktowe jako komentarz do tego posta - nie publikuję takich z danymi osobowymi. Aby zamówić sesję reiki na odległość napisz do mnie przesyłając swoje imię i nazwisko, lokalizację, numer telefonu i nad czym chcesz się skupić w czasie osobistej sesji uzdrawiania. Zadzwonię lub wyślę e-mail, aby zaplanować sesję.
Sesje reiki osobiste też są możliwe. Jeśli osoba potrzebująca jest w szpitalu lub innym zakładzie opieki mogę dojechać, aby przeprowadzić sesję tam. Przyjadę do prywatnej rezydencji tylko w naprawdę wyjątkowych przypadkach. Mieszkam w Mississauga, Ontario.

  
Chcę jeszcze dodać, że praktykuję alternatywny do konwencjonalnej medycyny sposób uzdrawiania, a nie jestem licencjonowanym w Kanadzie lekarzem. Uzdrawiająca energia jaką przekazuję wspomaga tradycyjne leczenie i powinna być wykorzystywana i rozumiana jako taka. Sesja ze mną nie ma na celu diagnozowania lub leczenia żadnej konkretnej choroby lub problemu, ale po prostu wykorzystuje energię, intuicję, moje doświadczenie i nabytą wiedzę w celu przyspieszenia naturalnego procesu uzdrowienia. Tak jak dzieje się to w przypadku tradycyjnej medycyny, tak i ja nie mogę gwarantować żadnych konkretnych rezultatów. Organizm każdego z nas jest inny i inaczej reaguje tak na przypisane pigułki, jak i na rozmaite zabiegi. Proszę również nie zaprzestawać żadnych dotychczasowych metod leczenia bez konsultacji ze swoim lekarzem.